Osvětlení vozovky před řidičem

Každý řidič by si měl v prvé řadě uvědomit, jak důležité je mít kvalitní a spolehlivé osvětlení. Bez světel bychom se totiž běžně neobešli. V našich končinách ani ve dne, natožpak v noci, kdy potřebujeme světla jako sůl. jízda za volantem na pravé straně automobilu, rozmazaný pohled při vysoké rychlosti silnice před vozidlem

  • Žárovka h7 lightpark.cz je vhodná do předních světel jakéhokoliv automobilu.
  • Potřebujete je také jako součást povinné výbavy.
  • Využijete je při každodenní jízdě, kdykoliv a kdekoliv.
  • U nás je povinnost svítit ve dne i v noci.

Světla znamenají vyšší pocit bezpečnosti a je to také dokázáno různými průzkumy. Čím větší přehled na silnici máte, tím včasněji můžete zareagovat na vzniklou nepředvídatelnou situaci.
Nikdo nepředpokládá, že by měl zavinit nějakou nehodu, jenomže i přesto, se o to může mnohdy přičinit nějaké divoké zvíře, které srazíme na dálnici, či na silnici nižší třídy. Pokud máte dobrý rozhled a přehled o několika desítkách metrů před vámi, stát se to nemusí.černý automobil pohled zepředu na světlo a přední sklo

Výrobce autožárovek Osram

Výrobce Osram je celosvětovou špičkou na trhu ve výrobě těchto produktů. Tato společnost má několik poboček po celém světě. Produkuje pouze kvalitní a profesionální výrobky, avšak za ceny, které si může dovolit každý.
Vybírat si můžete z produktů:

  1. Cool Blue Intense
  2. UltraLife
  3. Original

Všechny typy jsou ideální pro přední světlo H7.
Z těchto verzí si řidič může vybrat jakýkoliv typ. Všechny jsou vhodné a profesionální. Například cool blue intense je výrazně čiré až modré světlo. Original je kvalitní a stálý produkt, který má dlouhou životnost a také několik dalších pozitivních vlastností a UltraLife má až trojnásobnou životnost oproti běžnému produktu. Všechny jsou vyzkoušené a ověřené. Léta praxe zdokonalily tato světla až do výjimečné a jedinečné verze, která stojí za to, abyste si ji pořídili. Lidé si tuto značku pořizují po celém světě. Dlouhá životnost je známkou kvalitní výroby a stálosti těchto produktů. Osram má v tomto ohledu pouze vynikající zkušenosti a vyrábí výrobky s dlouhou životností, které si pořizují nejenom běžní uživatelé, ale i profesionální řidiči.