Tohle není nic pro vás

Zima už je pryč. A jako každý rok se chystáme uklidit zahradu a pak už jen čekáme až se tráva zazelená. Už se nemůžete dočkat až se budete hrabat v záhoncích, sadit semínka a dívat se na tu vaši nádheru, kterou jste vypěstovali. Ale má to jeden háček. Vaše tráva. Ano, trávník, který máte na zahradě bude taky potřebovat nějakou péči po zimě a hlavně taky bude potřeba se o něj start během letního a podzimního období kdy ho budete muset mulčovat a hlavně sekat. Říkáte si, že tohle není nic pro vás a sekání trávníku není zrovna váš koníček? Nezoufejte, existuje služba, která vám s vaši zahradou pomůže.

sečení

Sečení trávy Brno vám tuhle práci rádi převezmou. A když už si tuhle firmu najmeme, tak jim zrovna můžete dát i za úkol posekat větší travnatou plochu. Například sad. Tahle činnost je pro vás jen trápení a chtěli by jste si jí usnadnit co nejvíce a nebo se jí úplně vyhnout. Není to žádná ostuda. Ne každý prostě holduje chození sekačkou po zahradě a sekat trávní a nedej bože když travnatá plocha je opravdu veliká. Taky určitě bude potřeba na některých místech zasáhnout křovinořezem a to hlavně ve vysoké trávě. Tomuhle všemu se můžete vyhnout a trávit čas zhatím úplně jinak.

  • sekání trávy
  • mulčování
  • likvidace náletů

sečení

Společnost nabízí sečení trávy, pozemek může být v jakémkoliv stavu. Pravidelné sečení si můžete najmout po celé České republice, například ve Zlíně, v Brně, Ostravě, v Praze. Pokud se váš pozemek nachází ve svahu, pro profíky se společnosti BOHM s.r.o. to nebude žádná věda. Disponují s pomocí těžké techniky a tak jejich práce bude na 100% perfektně odvedená. Pokud by jste chtěli téhle služby využít a zbavit se starosti o váš trávník, tak neváhejte společnost kontaktovat. Třeba přímo nezávazným dotazníkem, který naleznete na stránkách. A na základě cenové nabídky si společnost můžete najmou.