Chraňte své auto před kroupami


V poslední době se u nás počasí doslova zbláznilo. V létě se u nás vyskytují nám dál silnější bouřky, které doprovází http://praha.charita.cz/trikralova-sbirka/jake-akce-doprovazi-trikralovou-sbirku-v-prazske-arcidiecezi/ nebezpečné jevy, jako je silný vítr, nárazový déšť a velké kroupy. Tohoto počasí se oprávněně obávají všichni majitele vozů, kteří je parkují venku. Ne každý má možnost krytého parkování.

Na stáří auta nesejde
Někdo má nové auto za několik stovek tisíc korun, někomu stačí levnější auto z druhé ruky. Ať tak či tak, asi všichni chceme mít svůj majetek v pořádku, a neřešit případné problémy. Pokud ale parkujete svého plechového mazlíčka pod širým nebem, riskujete právě, že dojde k jeho poškození nejen přírodními živly.

dřevěná pergola

Pokud máte svůj pozemek, máte napůl vyhráno. Ideální je garáž, pro kterou ale někdo nemá místo, a někdo ji nechce. Alternativou garáže může být přístřešek na auto pergoly-trutnov.cz.
Ten zvládne ochránit vaše auto právě před bouřkami, větrem a kroupami, které pro venku parkovaná vozidla představují největší problém.

Jako garážové stání lze využít altán se zástěnami, pergolu ke zdi a nebo přímo přístřešek. U nás najdete všechny možnosti, stačí si jen vybrat, která vám bude vyhovovat nejvíce.
Naše výrobky jsou vyrobeny z masivního dřeva. Dodáváme kompletní stavebnici, kterou si postavíte za pár hodin naprosto bez problémů.

Co vše zásilka obsahuje?

  • dřevěné hranoly
  • spojovací a ukončovací materiál
  • střešní krytinu
  • návod

zaparkované auto

Za skvělou cenu, což je méně než 15 tisíc korun, můžete mít svůj vlastní přístřešek, který poskytne vašemu vozu bezpečí před horkým sluncem, deštěm, a kroupami.
Díky použitým materiálům a způsobu ukotvení se jedná o velmi pevnou konstrukci, která odolá i velkému větru. Své stání a další výrobky ze dřeva si můžete personalizovat přímo u objednávky – máte na výběr ze způsobu ukotvení, výšky stojek a druhu střešní krytiny. Každá objednávka obsahuje i návod, stačí být trošku zručnější, a máte postaveno skutečně za jedno odpoledne.