Digitální marketing? Google vám s ním pomůže.

Už jste určitě slyšeli o tom, že pro své podnikání potřebujete pořádné webové stránky, aby byly přehledné, intuitivní a měly mnoho funkcí a přitom byly jednoduché. Jak toho ale docílit, když rozumíte svému oboru, ale web vám nic neříká? Právě pro vás byl vytvoření vzdělávací portál s názvem „Digitální garáž“ pod hlavičkou Google.
 
A o co se tedy jedná?

·         Tato webová stránka vás uvede do digitálního marketingu, tedy do toho jak by váš web měl vypadat, a co by měl obsahovat. Nejprve se zaregistrujete a poté už si stačí vybrat témata, která vás zajímají. Můžete začít od úplných základů nebo se vrhnout už na konkrétní oblast. Každá lekce je rozvržena do teoretické části, která vás uvede do problematiky, poté shlédnete výukové video a nakonec vás čeká kontrolní otázka na dané téma. Takto vypracujete několik krátkých lekcí, až dojdete k závěrečnému souhrnu. Projít tak můžete 23 oblastí spojených s digitálním marketingem.

·         Na portále naleznete také videa a doporučení jednotlivých podnikatelů, kteří si tímto online kurzem prošli. To vám možná pomůže s rozhodováním, zda se také přihlásit.
·         Tímto to ale nekončí. Můžete si kurz zažít na vlastní kůži, a to přímo na veřejné přednášce. Ty se konají v různých městech po republice na určité téma. Nejen, že získáte nové znalosti, potkáte se také s dalšími lidmi, jako jste vy a můžete si předat své zkušenosti, případně navázat spolupráci.
·         V případě, že se budete chtít s něčím poradit a na klasickou přednášku se nechystáte, kontaktujte přímo lektory. Tuto variantu naleznete v nabídce na webu.
 
Celý kurz je zakončený certifikátem. Pokud podnikáte sami na sebe, nejspíš ho tak neoceníte. Pokud si ale chcete prohloubit znalosti v digitálním marketingu, můžete se o tomto osvědčení zmínit ve vašem životopise. Možná vás to přiblíží k vaší vysněné práci.