Snad dokonce zázračné sérum na podporu růstu obočí a řas.

Nedávno jsem potkala bývalou spolužačku Lenku. Přijela do našeho rodného města po delší době na návštěvu rodičů a potkaly jsme se v nákupním centru. Obě jsme měly radost ze setkání, Lenka seděla v lavici za mnou, a jak jen to šlo, obě jsme si napovídaly při písemkách. Po maturitě nás osudy rozdělily, já šla studovat do Prahy a Lenka do Českých Budějovic. Tam se také vdala a už tam zůstala. Takže po letech radostné shledání, to by nebylo nezajít spolu na skleničku.

podpora růstu obočí

A jak jsme tak povídaly, mohla jsem na Lence oči nechat. Ačkoli měla o deset let navíc, vypadala lépe než na střední škole. Tehdy to byla obyčejná, nenápadná studentka, dneska krásná upravená mladá žena. Až se sama Lenka zarazila a povídá: „Proč na mě tak koukáš? Ty mě snad ani neposloucháš, jen na mě koukáš?“ Až mi bylo trapně a musela jsem s pravdou ven: „ Víš tobě to tak sluší, jsi fakt kočka, krásně nalíčená a ty oči, ty ti tak krásně vynikly, řasy a obočí. Ty řasy sis nechala prodloužit?“ Řasy měla opravdu nádherně bohaté a husté a obočí tak pěkné, prostě určitě z nějakého salónu.

podpora růstu obočí

Jenže Lenka se začala smát. Hele, když jsem začala pracovat v bance, byl tam veliký důraz na vzhled. Prostě halenky, sukýnky, silonky, a já jsem začala chodit k šikovné kadeřnici a také na umělé nehty. A jednou mi ta Vietnamka na nehtech povídá: „Paní, uděláme obočí, bude pěkný, moc pěkný. No a přidala se další zákaznice, že to fakt stojí za to, ať do toho jdu. Tak mi udělali obočí a do večera mi natekl celý obličej, byla jsem jako obluda, prostě alergie na barvu. Takže jsem nemohla druhý den do práce vůbec, ale nevzdala jsem to a bojovala za pěkné obočí jinak. Tajemství je ukryté v séru na podporu růstu obočí i řas. Stačí se tomu věnovat pár chvilek a vidíš jaký je výsledek.“ Tada Lenka mě dostala. To jsem nečekala. Už mám vytvořenou objednávku na zázračné sérum.