Tohle je naprosto tichý zabiják


To že bílý cukr škodí, je známá věc. Pokud usilujeme o štíhlý pas, tak je vcelku jasné, že bude na místě ho vyloučit z našeho jídelníčku. Naštěstí se dá jednoduše nahradit. Jenomže ne vždycky je fyzicky viditelný a tudíž ho stejně konzumujeme, aniž bychom si to uvědomovali. Cukr je zkrátka všude a to bohužel i tam, kde bychom ho rozhodně nečekali. Najdeme ho v šunce, salámu, ale i v konzervě sterilizované zeleniny. Není problém ho nalézt klidně i v chlebu. Člověk je od přírody nastavený tak, že vyhledává sladkou chuť. Ta pro něj znamenala jistotu v dobách krize, jelikož to byl zdroj energie. Jenomže dnes nečelíme bojům o přežití, a tak cukr má na nás úplně jiné účinky, než bychom vůbec chtěli.

tablety

Časté váhové výkyvy nejsou dobré

Jedná se i nevyvážené dietní režimy, které nejsou skutečně dobrými pro naše tělo. Dá se říci, že spíše přináší více škody, než užitku. V první fázi dochází ne k úbytku váhy jako takové, ale spíše o odvodnění a pak tělo musí zákonitě vzít a čerpat odněkud energii. Tu si vezme jednoduše ze svalů, ale přitom tuk, který bychom nejraději odbourali, bohužel zůstává. V podstatě takový proces ale skutečně nepomáhá a ani to není po zdravotní stránce prospěšné. Pokud potřebujeme zredukovat hmotnost, tak je třeba si dát pozor nejen na tiché zabijáky, ale zároveň musíme hledat vyvážené stravovací režimy, které metabolismus zrychlí a z těla budou mizet tuky, ne svaly.

cukr

Program, který ví jak na to

Na trhu a vůbec mezi lidmi tak nějak celkově koluje mnoho různých verzí, jak si poradit s redukcí hmotnosti. Ovšem ketogenní dieta dosahuje skutečných výsledků, které jsou velmi šetrné pro zdraví a tělo vůbec. Navíc si přesně poradí s přísunem bílkovinných složek, které tělo právě vyžaduje, aby mohlo správně fungovat. Je dobré do vyváženého jídelníčku zařadit potraviny s proteinovými doplňky, které ale mají správné složení. Jedině pak se nás bude držet dobrá nálada, energie a tuky budou stoprocentně prchat, u nás totiž nebudou mít prostor na ubytování.