Nejkrásnější thajské pláže

Toužíte-li po krásné dovolené na plážích, z nichž doslova přechází zrak, Thajsko je to pravé místo, které byste měli navštívit. Pláží je tu mnoho, my si představíme ty nejhezčí a nejlákavější z nich.
 

Provincie Krabi

–          Railay Beach
Na tuto nádhernou pláž se lze dostat pouze přes moře, a to z letoviska Ao Nang. Právě zde se nalodíte na tradiční loďku, která má dlouhou příď, a budete promlouvat skalami tvořenými vápencem.
Railay Beach
–          Phra Nang Beach
Východní pláž téhož ostrova, na kterou se můžete z Railay Beach projít. Naleznete zde mnoho skal a různě hluboké vody, kde si můžete vyzkoušet jak skoky, tak i potápění do přilehlých jeskyní. Pláž nemá žádné zázemí a je dostupná pouze z moře, zbytek lemují vysoké a nedostupné skály.

–          Ko Poda
Bělostné pláže tohoto ostrova jsou také přístupné pouze z moře. Vápencové útvary, které dokreslují jeho panorama, vám vezmou dech. Jistě si pořídíte několik nádherných fotografií.

–          Long Beach
Na ostrově Ko Lanta můžete velice snadno narazit na Čechy, právě toto místo je nejčastějším navštěvovaným našincem. Celý ostrov má mnoho zákoutí a krás, která stojí za to prozkoumat, hlavně jeho jižní části. Můžete si zde zapůjčit skútr a projet okolo celého ostrova.

–          Ko Muk
Součástí pláže tohoto ostrova jsou i jeskyně, z nichž nejkrásnější je ta Smaragdová.

–          Ko Kradan
Tento ostrov je výjimečný bílými písčitými plážemi a nádhernými kokosovými palmami, které se naklánějí nad hladinu moře z pláže. Přesně tak si většina z nás představuje ráj. A pokud patříte k nadšeným potápěčům nebo šnorchlistům, určitě navštivte korálový útes, který se táhne podél pláže.
ko phi phi lee
–          Ko Phi Phi Don
Jedná e o nejznámější ostrov celého Thajska. Je možné zde vystoupat po skalách na vyhlídku a shlédnout nádhernou scenérii panenské přírody, krásného moře a mnoha ostrůvků okolo.

–          Maya Bay
Nádherná a slavná pláž na ostrově Ko Phi Phi Lee se proslavila filmem Pláž, v níž si zahrál i Oscarový Leonardo DiCaprio.