Nejkrásnější thajské pláže

Toužíte-li po krásné dovolené na plážích, z nichž doslova přechází zrak, Thajsko je to pravé místo, které byste měli navštívit. Pláží je tu mnoho, my si představíme ty nejhezčí a nejlákavější z nich.

Provincie Krabi

Railay Beach
Na tuto nádhernou pláž se lze dostat pouze přes moře, a to z letoviska Ao Nang. Právě zde se nalodíte na tradiční loďku, která má dlouhou příď, a budete promlouvat skalami tvořenými vápencem.
Railay Beach
Phra Nang Beach
Východní pláž téhož ostrova, na kterou se můžete z Railay Beach projít. Naleznete zde mnoho skal a různě hluboké vody, kde si můžete vyzkoušet jak skoky, tak i potápění do přilehlých jeskyní. Pláž nemá žádné zázemí a je dostupná pouze z moře, zbytek lemují vysoké a nedostupné skály.

Ko Poda
Bělostné pláže tohoto ostrova jsou také přístupné pouze z moře. Vápencové útvary, které dokreslují jeho panorama, vám vezmou dech. Jistě si pořídíte několik nádherných fotografií.

Long Beach
Na ostrově Ko Lanta můžete velice snadno narazit na Čechy, právě toto místo je nejčastějším navštěvovaným našincem. Celý ostrov má mnoho zákoutí a krás, která stojí za to prozkoumat, hlavně jeho jižní části. Můžete si zde zapůjčit skútr a projet okolo celého ostrova.

Ko Muk
Součástí pláže tohoto ostrova jsou i jeskyně, z nichž nejkrásnější je ta Smaragdová.

Ko Kradan
Tento ostrov je výjimečný bílými písčitými plážemi a nádhernými kokosovými palmami, které se naklánějí nad hladinu moře z pláže. Přesně tak si většina z nás představuje ráj. A pokud patříte k nadšeným potápěčům nebo šnorchlistům, určitě navštivte korálový útes, který se táhne podél pláže.
ko phi phi lee
Ko Phi Phi Don
Jedná e o nejznámější ostrov celého Thajska. Je možné zde vystoupat po skalách na vyhlídku a shlédnout nádhernou scenérii panenské přírody, krásného moře a mnoha ostrůvků okolo.

Maya Bay
Nádherná a slavná pláž na ostrově Ko Phi Phi Lee se proslavila filmem Pláž, v níž si zahrál i Oscarový Leonardo DiCaprio.