Jedinečné zážitky z pobytu v Mikulově

Chcete poznávat krásy Moravy všemi smysly a užít si zde opravdu výjimečný pobyt jaksepatří? Máte rádi víno nebo pivo, které teče proudem a rádi ochutnáváte vybrané ročníky z českých odrůd vína nebo pivní speciály? Pak nesmíte při vašem poznávání minout krásné město Mikulov, které si podmaní milovníky historie a krásné přírody. Najdete zde ideální podmínky pro aktivní odpočinek, ale i pro relaxaci a uvolnění. krajina a vinice
Ubytování v Mikulově Mikulov.galant.cz vám poskytne sympatický hotel Galant, který se nachází v samém srdci Moravy a nabídne vám tak ideální příležitost poznat tento jedinečný kraj.
Je čas na nové zážitky a poznávání zajímavých míst Moravy
Pokud toužíte po nezapomenutelných zážitcích, procházkách přírodou, dech beroucích výhledech, dobrém jídlu a vínu a příjemném prostředí v dosahu vinic a historických památek, pak musíte určitě zakotvit v hotelu Galant, který vám nabídne přesně to, co hledáte, a ještě něco navíc. Třešničkou vašeho pobytu může být pobyt v hotelovém wellness centru, který mimo jiné nabízí třeba bazén a vířivku s nepřekonatelným výhledem do okolí. Příjemná relaxace je tak umocněná u jedinečný zážitek. Ve wellness centru nechybí ani saunový svět, možnost privátních zážitkových koupelí nebo masáží a další relaxační aktivity, kterými si můžete zpříjemnit pobyt v tomto hotelu, který se nachází v samém srdci Mikulova.západ slunce na vinici
V hotelu Galantsi na své přijdou i vaše mlsné jazýčky, jelikož místní restaurace nabízí opravdu výborné jídlo a hotel je svými výbornými snídaněmi vyhlášený. Kromě vinného sklípku, který je v této oblasti samozřejmostí, nechybí ani pivovar, takže si na své přijdou jak milovníci chutných odrůd vína, ale také milovníci zlatavého moku.
Přijeďte si do Mikulova užít příjemný pobyt ve společnosti dobrého jídla a pití, které se pro vás stane gastronomickým zážitkem.