Bez perfektního střihu a zkoušek Vám nepadnou

Šicí stroje jsou v poslední době skutečně v kurzu, a množná mnoho z žen si znovu zvolna oprášila svoje krejčovské dovednosti a pouští se i do šití oblečení pro sebe i své blízké. Současná situace přímo vybízí k zakoupení cenově příznivých, ale stále kvalitních látek a galanterie, s jejichž pomocí si dokážete vykouzlit za jedno odpoledne například krásné jarní šaty, sukni, nebo blůzku. K tomu, aby vám ale skutečně model padnul jako ulitý je třeba ho od počátku střihu neustále přikládat na tělo, které má míry totožné s těmi vašimi, nebo zvolit jednodušší řešení v podobě krejčovské nastavitelné panny, která je nezbytnou pomůckou pro všechny, kteří si zakládají na poctivé krejčovině.Vyberte si z naší nabídky panny různých velikosti, dle vaší aktuální potřeby. Všechny produkty jsou vybaveny dřevěným stojanem, opatřeným šroubem umožňujícím nastavení potřebné výšky. Jejich nízká hmotnost usnadní manipulaci při aranžování oděvů za výlohy obchodů. Naše nabídky obsahuje kromě těchto zmiňovaných produktů, také kovovou výstavní pannu, která je zajímavá svým romantickým designem padnoucím nejenom do interiérů bytů, ale zejména krejčovských, květinových, kosmetických, svatebních a dalších salónů, kde vhodně a stylově doplní prostředí nabízených služeb.
Krejčovská dílna

Dodáváme ji v bílém, nebo černém provedení a dodatečná dekorace už je pouze na vaší fantazii. Ostatně Inspiraci pro aranžmá této panny naleznete v různých sekcích našeho internetového obchodu. Jako příklad uvádíme umělé květy, pruhy látek, šátky, klobouky, fascinátory, kravaty či deštníky. Nechejte svoji fantazii pracovat naplno a využijte velký výběr produktů z našeho bohatě zásobeného obchodu.
Objevte široké využití nastavitelných krejčovských a kovových výstavních romanticky pojatých panen, které vám pomohou při vzniku budoucích modelů a doplní vkusně interiér.