Aby vaše zásilky dorazily bezpečně

Vlastníte-li internetový obchod jistě často řešíte obalové materiály. Zda využít kartónové krabice, papírové či plastové obálky a jiné. Zásadním faktorem je bezpečnost a 100% spolehlivost. Zvláště u textilních produktů je výběr obalu opravdu důležitý. Zákazník musí za každých okolností obdržet neporušený produkt. Právě proto se v tomto článku budeme věnovat kvalitnímu obalovému materiálu jako jsou plastové obálky. Díky vysoce kvalitnímu materiálu je zaručeno, že se obsahu nic nestane. Nemusíte se již zdržovat neustálým balením do objemných kartónových krabic, jednoduše daný výrobek vložíte do obálky a zalepíte. Je to opravdu snadné!

Dopisní souprava s brýlemi

Sehnat právě takovéto plastové obálky dnes není vůbec těžké. Objednat si je můžete z pohodlí domova na stránce 2pack.cz, která nabízí mnoho druhů a velikostí balícího materiálu a zvláště obálek. Ať už tedy hledáte velikost A4, A3 či dokonce větší, zde rozhodně nenarazíte.

Balení jsou k dispozici po 10, 50 a 100 kusech. Posíláte tedy balíky pouze jednou za čas, nemusíte se trápit! Stačí si vybrat příslušnou sílu fólie a objednat balíček deseti obálek.

Každá z nich je uvnitř černá, a proto nikdo nemůže sledovat obsah dané zásilky. Dále je možno vybrat obálku s uchem či bez ucha, vše pro vaši spokojenost. Vaši zákazníci zaručeně ocení perfektní stav každého balíčku, který odešlete.

Obálky s květinami

Kromě klasicky bílých máte na výběr také z široké palety barevných. Můžete tak dodat vašemu internetovému obchodu šmrnc, překvapit nakupující a ozvláštnit tak každou objednávku.

Velkoobchod 2pack.cz se kromě prémiové kvality pyšní také velice atraktivními cenami. Za rozumnou sumu obdržíte kvalitní zboží a zaručíte tak své firmě spokojenost ze strany všech vašich zákazníků. Neváhejte a navštivte odkaz v úvodu článku a přesvědčte se sami.