YouTube, download mp4


Všichni určitě znáte YouTube, jakožto největší internetový server pro sdílení hudby, hudebních videoklipů i jiných multimédií, který se objevil na internetu v roce 2005 poté, co jej založili zaměstnanci PayPalu. Během několika let se stal YouTube jednou z nejnavštěvovanějších stránek na internetu. Najdete na něm snad každou skladbu, která kdy vyšla včetně známých i méně známých alb, která už nemusí být ve fyzické podobě dostupná.

youtube

Jenže pustit si cokoliv na zařízení, které nepodporuje multitasking, může být velmi nepohodlné. Pokud si nepřiplatíte za Premium, přestane vám YouTube po shození do pozadí hrát a dát odemčený telefon s YouTube do kapsy, je taky celkem risk. Online hudbu nebo videoklip si samozřejmě nepustíte ani mimo internetové připojení. YouTube je navíc velkým žroutem mobilních dat. A navíc všechny ty reklamy. Možná zkusíte najít konkrétní skladbu volně ke stažení na internetu, ale ani to se nemusí pokaždé podařit. A co teprve ve formátu MP4? Naštěstí je tu Online YouTube dowloader do MP3 i MP4, pro bezpečné stahování hudby, hudebních videoklipů, videí nebo dokonce i filmů. Stahování je samozřejmě zcela zdarma a naprosto jednoduché. Stačí k tomu klasické zkopírování a vložení odkazu. Nemusíte se bát, že se jedná o nějaký podvod.

download

Nestane se, že budete odkazováni na další a další webové stránky plné reklam nebo spamu. Do vašeho zařízení se stáhne jen Vámi vybraný obsah a nic dalšího. Jak tedy postupovat pro stažení hudby v MP3 a multimédií v MP4? Stačí si otevřít YouTube, download mp4 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader/, vložit do k tomu určené kolonky překopírovaný odkaz a pomocí označeného tlačítka začít stahovat. Po načtení si vyberete formát, velikost i kvalitu, ve které chcete soubor stáhnout. Stejný postup platí pro mobilní telefony, tablety i stolní počítače. Pak už jen stačí naplno si užít stažený obsah.