Vzdělávejte se pohodlně!

Máte náročnou práci, která vyžaduje znalosti určité oblasti, nebo si sami chcete prohloubit vaše dovednosti? Nebo jste ambiciózní a chcete postoupit na lepší pracovní pozici?

Některé firmy nabízejí svým zaměstnancům vzdělávání, ale často se kurz neuskuteční z důvodu malého zájmu. Většinou je tak na výběr pouze z jazykových kurzů. Existují samozřejmě i externí firmy, které nabízejí vzdělávací kurzy zaměřené už na konkrétní oblast. Účastník si kurz zaplatí a pak na něj v určitou dobu dochází. Ne vždy jste ale schopni na kurz dorazit, ať už jste se museli zdržet v práci nebo jste onemocněli a někdy se taky musíte praštit přes kapsu.

Jak se tedy vzdělávat, ale zároveň šetřili čas i peníze?
Existuje nepřeberné množství online kurzů, které můžete dělat přímo z vašeho domu. Jedním z největších vzdělávacích portálů je Seduo.cz. Tento portál je přehledný a snadno naleznete oblast, která vás zajímá. Stačí si pak vybrat lekci a začít. Mnoho kurzů je placených, lze si ale vybrat i z lekcí zdarma. Často se také můžete setkat s akčními nabídkami, kdy je některý kurz po určitou dobu přístupný zdarma.

V nabídce jsou tak jazykové kurzy, převážně angličtina, práce s kancelářskými balíčky, marketing, práce s grafikou a osobní rozvoj. Pokud vás některý zaujal, přečtěte si, co vše se v něm naučíte, každá lekce je totiž dopodrobna popsaná, abyste věděli, co vás čeká. Každý kurz je hodnocen jeho účastníky, vybírat tedy lze i na základě doporučení absolventů a jejich konkrétních komentářů. Také můžete vybírat podle lektora, většinou totiž jeden lektor nabízí více lekcí v dané oblasti. Pokud vám tedy vyhovuje, pokračujte s ním dále.

Po dokončení kurzu získáte certifikát, že jste jím úspěšně prošli. Toto osvědčení si můžete také zahrnout do svého životopisu. Můžete se tak z pohodlí vašeho domova vzdělávat, když na to zrovna budete mít čas i náladu. Není tedy nutné ztrácet čas dojížděním na kurz, kde předem není jisté, co vás čeká.