Potřebujete půjčit peníze?

Nezoufejte! Můžete hledat východisko i jinde než v bankách, které vám často nechtějí půjčit peníze. Mají složitá pravidla, která musíte dodržovat a také zde musíte všechno dokazovat, dokládat a vyřizovat. Dívají se do registrů, jestli nejste dlužníky a pokud ano, byť čímkoliv malým, tak máte bohužel smůlu a nikdo vám v bance nepůjčí. Jak se těmto nástrahám vyhnout?

Přijďte k nám! Tím se vyhnete těmto svízelným situacím. S našimi produkty nic neplatíte dopředu. Splatit můžete úvěr kdykoliv a to bez jakýchkoliv poplatků.

· Americká hypotéka je novinkou ve světě, který nabízí mnoho různých možností. Neplatíte žádné poplatky dopředu. Nečekají vás výpisy z registrů, které bychom projížděli ani nám nemusíte dokazovat své příjmy. Jenom musíte být vlastníky nemovitosti, kterou budete ručit, jako u každé jiné klasické hypotéky.
· Každý u nás může dostat nebankovní hypotéku, která je s úrokovou mírou 6,9% ročně. S tímto souvisí akorát jedno pravidlo a to se týká nemovitosti, kterou musíte mít ve svém vlastnictví, abyste měli čím ručit. Ovšem to je všechno, protože nezkoumáme žádné registry, ani nemusíte při této finanční možnosti dokazovat své příjmy. Úrok je tedy srovnatelný s bankovními institucemi, ale zde máte výhodu, že nic neplatíte, ani nevyřizujete žádná potvrzení.

Někteří dosáhnou výše

Ti, kteří by měli svůj registr čistý nebo s nějakým malým prohřeškem, který bychom ještě přešli a přivřeli nad ním oči, například starší nedoplatek, nezaplacené sociální či zdravotní pojištění, opožděná platba nebo nastavená exekuce na vaši osobu, tak to bychom ještě mohli bez problémů vzít. Dohledáme si to během 3 dnů, takže i takto bude vyřízení velice rychlé a jednoduché. To je všechno, co k lepší úrokové sazbě 4% ročně budete potřebovat. Naši VIP hypotéku tak může využít kdokoliv. Splatnost může být až 30 let. Financovat vám tak můžeme až 60% z odhadní ceny nemovitosti.