Kvalitní bydlení za super cenu je tady!

Jestliže máte pocit, že kvalitní, a přesto levné bydlení neexistuje a život pod vlastní střechou je jen pro bohaté, pak zřejmě neznáte mobilní domy. Takový způsob bydlení, který můžete získat za přijatelnou cenu bez vysokých úspor i bez drahé hypotéky.

klika od dveří

Když se řekne mobilheim, většina lidí si představí něco na způsob maringotky. Něco jako dům na kolečkách. Svým způsobem je to pravda, protože se jedná o bydlení, které je skutečně pohyblivé – postrádá pevné základy, a proto s ním můžete v případě potřeby hýbat z místa na místo.

Rozdíl je ovšem v nesrovnatelně vyšším komfortu – mobilheimy uvnitř od běžného bytu prakticky nepoznáte, což je oproti maringotce jistě velký rozdíl. Navíc ani s tím pohybem to není tak snadné – k přemístění tohoto typu stavby potřebujete speciální vozidlo a jeřáb. Takže žádný kočovný život vám umožňovat nebude.

Na druhou stranu, to, co vám zaručeně umožní, je možnost bydlet mezi vlastním i stěnami za velice nízkou cenu – již za milión korun. A to je nabídka, na jakou nikde jinde nenarazíte. Jakmile se trochu rozhlédnete na trhu s bydlením, zjistíte, že pod tři milióny korun se v současnosti nedostanete, a i ty zaplatíte za velice malou podlahovou plochu bytu anebo miniaturního domu.

A když už máte bydlet v malém bytě, tak jistě sami uznáte, že je lepší volbou život na vlastním pozemku a bez sousedů za zdí.

Mobilní stavbu bez pevných základů můžete umístit prakticky kdekoli, neboť se přitom obejdete bez stavebního povolení. Pozemek může být váš anebo pronajatý, můžete ho užívat trvale anebo jen k rekreaci.

hlemýžď, ulita, mobilní dům

A pokud náhodou sháníte rekreační chatu pro sezónní využití, která nemusí být zateplená, pak může jít cena ještě více dolů.

Zkrátka lepší nabídku bydlení, které odpovídá současným nárokům, už neseženete – proto neváhejte a spěchejte si vybrat do centra vzorových staveb. Čím dříve to uděláte, tím dříve budete bydlet!