Je to hra, ale trochu jiná


Doba her se skutečně v mnohém proměnila. Dříve si děti hrály společně v kolektivu venku a doma toho času moc netrávily. Dnes se doba trochu změnila a vlastně ke hrám jim postačí jen počítač. Některé online hry sice vyžadují spoluhráče, ale většinou úplně neznámého a co rozhodně nevyžadují, to je pohyb. Pokud chceme udělat dnešní dětské generaci radost, tak je třeba jim poskytnout takovou zábavu, která by je bavila a také nějakým způsobem nadchla. Nejtěžší je sestavit tým dětí, které by do toho šly. Ovšem když se řekne, že se bude konat střílečka a to taková, že moderní laserové zbraně dostihnou každého protivníka, tak to zase až takový problém nebude.

IMG_8139

Aréna je připravena

Každý jednou jde do arény poprvé a neví, co ho čeká, ale na druhou stranu nikdo nemusí mít žádné obavy, jelikož pravidla jsou vysvětlena, zbraně rozdány a tak se jde na věc. Podle náročnosti arén jsou samozřejmě jiné podmínky hry, proto se zde nikdo nenudí, otázkou je, kdy bude chtít skončit. Touha vystřídat všechny arény je silnější, než sedět doma u počítače. To je dobře, protože lasergame Praha Lazerfun Praha není jen nějaká střílečka na kamaráda, ale především týmová hra, kde je tolik pohybu, že to hráč ani nepostřehne. Poté je to ideální kombinace si zahrát něco moderního, vzrušujícího a ještě navíc s pohybem, kterého je tak málo.
Hra je vhodná:

billboard-right

  • Pro děti, které si zde zařádí. Dokonce není problém i tak trochu zde udělat školní aktivitu, kde je podstatně jednodušší složit větší partu dětí.
  • Pro oslavu narozenin, kdy zábava se pěkně spojí s občerstvením, povídáním a rozebíráním zážitků.
  • Pro teambuldingové aktivity, kdy se sjednotí tým spolupracovníků nebo nových zaměstnanců.
  • Pro partu lidí, kteří chtějí zažít zábavu a pobavit se.

Prioritou není si zastřílet, ale pobavit se a uvolnit od běžných starostí a stresových situací. A dokonce pohybu je tady také dostatek, tudíž se udělá něco i pro zdraví.